eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 REGULAR
Vyměnitelný světelný zdroj bez podprahového blikání se světelnou účinností až 180 lm / W !
Testované odolné tělo LED trubic řady G kombinované s vyšší energeticky účinnou a tepelně odolnou elektronikou a větším množstvím svítících LED modulů, to vše činí z nové LED trubice G5 vyměnitelný světelným zdroj s největší světelnou účinností na trhu (180 lm / W). Jedinečný elektronický a mechanický design, vysoce kvalitní komponenty a automatizovaná výroba poskytují každoročně výjimečnou kvalitu osvětlení i v náročných podmínkách. Dlouhá životnost a špičková kvalita znamenají výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko dostupných místech. LED trubice Valtavalo jsou kompatibilní se svítidly s magnetickým předřadníkem a jsou také vhodné pro přímý provoz v síti.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5?

Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné!
 
Vysoká účinnost

Vysoká účinnost

Vysoce účinné LED trubice G5 poskytují špičkovou světelnou účinnost - až 180 lm / W.
 
Hospodárnost

Hospodárnost

Automatizovaná výroba a komplexní testování před uvolněním výrobku na trh zajišťují jednotnou kvalitu a spolehlivost. Dlouhá životnost (125 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech.
 
Větší pohodlí a vyšší produktivita

Větší pohodlí a vyšší produktivita s osvětlením bez neviditelného/podprahového blikání

Blikání elektrických světel může vést k nesprávnému posouzení nebezpečných situací a být nebezpečné tam, kde je důležité přesně vidět pohyblivé části strojů. Navíc může mít negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, když způsobuje bolest hlavy a stres a je tak obtížnější soustředit se na práci. Světlo bez blikání proto hraje významnou roli při zlepšování pracovních podmínek i při prevenci pracovních úrazů zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
8. 1. 2024
Autor: Maija Alasalmi   Pokud jde o výměnu osvětlení a výběr řešení osvětlení pro vaši firmu, může být obtížné orientovat se v džungli nesčetných možností. Proto jsme se...
8. 1. 2024
Autor: Maija Alasalmi Pokud jde o výměnu osvětlení a výběr řešení osvětlení pro vaši firmu, může být obtížné orientovat se v džungli nesčetných možností. Proto jsme se...
Ke stažení
stažení souboru
stažení souboru
stažení souboru
Infografika
Související zboží