eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 DIMMABLE
Stmívatelné LED trubice - nová technologie kompatibilní s několika typy stmívání

    ..Trailing Edge, SwitchDim, DALI..           
                                              

Když běžné ovládání osvětlení nestačí, nebo pokud je třeba několik různých hladin osvětlení ve stejném prostoru, je ideální volbou stmívatelná LED trubice G5 Dimmable. Založena na extrémně odolné a efektivní koncepci led trubic řady G, nabízí tento model stmívání, nejvyšší účinnost na trhu a extrémní odolnost. LED trubice Valtavalo jsou kompatibilní se svítidly s magnetickým předřadníkem a jsou také vhodné pro přímý provoz v síti.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5 Dimmable?

Stmívatelná LED trubice

Několik způsobů stmívání na výběr

K dispozici je několik možností stmívání: Trailing edge dimmer pro ovládání osvětlení v malých prostorech, řešení SwitchDim pro ruční ovládání ve větších prostorech s množstvím osvětlovacích zařízení a řešení DALI pro automatické ovládání osvětlení ve větších prostorech s množstvím osvětlovacích zařízení.
 
Vyměnitelný světelný zdroj

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné.
 
Vysoká kvalita

Prvotřídní kvalita

Jednotná kvalita a spolehlivost jsou zaručeny jedinečným mechanickým designem, vysoce kvalitními součástmi, stejně jako automatizovanou výrobou a komplexním testováním před uvolněním výrobku na trh.
 
Hospodárnost

Hospodárnost

Dlouhá životnost (125 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech. Stmívatelné LED trubice vám pomohou ušetřit ještě více energie než běžné LED trubice, protože pro všechny nižší hladiny osvětlení využívají méně energie. Stmívání také zvyšuje flexibilitu využití prostoru.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
stažení souboru
stažení souboru
Infografika
Související zboží