eshop
 

Reference zákazníků v ČR

"Velice oceňuji aktivní přístup při řešení našich požadavků. Kvitujeme trvanlivost produktů firmy."

Jan Mrázek
Vedoucí údržby, Tivall CZ

"Jsme velmi spokojeni, spolupráce byla od samotného počátku bezproblémová. Námi poptávané produkty jsou kvalitní a splnily naše požadavky. Oceňujeme jejich zákaznickou podporu, osobní přístup a flexibilitu. Vždy, když jsme potřebovali, věnovali se našemu problému a bez zbytečných průtahů vše vyřešili. Můžeme je tedy doporučit."

Zdeněk Foltýn
Energetik, revizní technik elektro, MND a.s.

"Kvalitní produkty za výhodné ceny. Okamžitá reakce dodavatele v případě problému. Dostupnost ND i pro starší světelné zdroje. Příprava podkladů a návrhy osvětlení."

Jiří Havelec
Vedoucí technického úseku

"Do tehdy (2012) nově postavené, několikapatrové kardiotělocvičny jsme se rozhodli pro instalaci LED osvětlení. Osvětlení funguje na automatické bázi bez manuálního ovládání. Stmívatelná svítidla jsou automaticky řízená čidly pohybu a čidly intenzity, která regulují jejich výkon. Svítidla předčila naše očekávání."

Ing. Jan Šimko
Manažer sportovního centra, SC Eden Beroun s.r.o.

"S dodaným zbožím a profesionální úrovní nabízených služeb (vysoká úroveň znalostí při poradenství, konzultačních činnostech a pomoc při návrhu a výběru vhodného osvětlení) jsme vysoce spokojeni. Také poslední dodávka osvětlovacích LED-těles pro naše předváděcí středisko profesionálních grafických monitorů proběhla naprosto bez problémů. Byli jsme spokojeni jak s průběhem objednání zboží, tak s komunikací ohledně dodávky. Dodávka byla doručena nepoškozena objednanou přepravní službou a ve slíbeném termínu. Fawoo Tech rádi doporučujeme též našim klientům, kteří vyžadují profesionální řešení osvětlení svého pracoviště."

Ing. Antonín Charvát
General manager, EIZO Europe GmbH organizační složka

"V roce 2010 jsme se rozhodli na Úřadě pro civilní letectví obměnit zastaralé osvětlení na chodbách a rozhodli se pro přechod na LED. Vítězná firma realizovala zakázku odborně, bezproblémově, velmi rychle a za podmínek úřadu, aby stále fungovalo minimálně nouzové osvětlení. Práce proběhly včetně demontáže starého osvětlení, jeho odvozu k ekologické likvidaci a následné výchozí revize nově instalovaného osvětlení. Se zaměstnanci společnosti byla výborná spolupráce a domluva zejména v rámci koordinace prací s ohledem na provozní podmínky úřadu."

Ing. Kateřina Lisá, Ph.D.
Vedoucí oddělení logistiky, Úřad pro civilní letectví, Praha

Reference výrobce Valtavalo

Případová studie Optia Bank
"Bankovní prostory se staly po instalaci LED trubice tak svěží a projasněné, že máme pocit, jako bychom prostory rekonstruovali."
Případová studie lékárna
"Jako zaměstnanci lékárny jsme byli potěšeni zjištěním, že nám nově instalované LED trubice přinesly v prostoru více světla."
Případová studie prodejna
"LED trubice zvýšily komfort v našich prostorech a také v regálech a v chladících boxech je vystavené zboží zobrazeno výrazně lépe."
Případová studie MyFit
"Rozhodli jsme se v naší posilovně MyFit Myyrmanni obnovit osvětlení. Pro výměnu jsme vybrali LED trubice G3 firmy Valtavalo. z důvodu energetických úspor a dlouhé životnosti. Efekt nového osvětlení je jasně viditelný a hlavně citelných v ušetřených penězích za spotřebu elektřiny. Úspory získané s novým osvětlením pro nás znamenají více než 80% slevu z celkového účtu za elektřinu."
Případová studie DHL
"Osvětlení v terminálu Vantaa bylo nahrazeno LED trubicemi Valtavalo. K tomuto kroku nás vedly dobré zkušenosti získané z předchozí rekonstrukce osvětlení ve skladu DHL v Turku. V našich prostorech jsme před instalací a po instalaci provedli několik profesionálních maření intenzity osvětlení. Kromě výrazné 60% úspory energie jsme zjistili, že LED trubice dosáhnou o 25% vyšší intenzity osvětlení než standardní zářivky T8, které byly v prostorách původně použity."
Případová studie nákupní centrum Jumbo
"Kromě úspory energie nám LED trubice také snižují potřebu údržby. Elektronické předřadníky byly odstraněny ze svítidel při instalaci LED trubic. Elektronické předřadníky jsou často poruchové a mohou být v důsledku vzniku rizika požárů. Před spuštěním projektu jsme porovnávali nejběžnější LED trubice na trhu a nakonec se rozhodli používat produkty Valtavalo."
Případová studie prodejna
"Jsme s osvětlením v nové prodejně velmi spokojeni a také zpětná vazba od zákazníků byla pozitivní. Staré montážní kolejnice nejsou přímo mezi regály a svítidla jsou tak částečně nad policemi. Díky rotačním koncům LED trubice G3, jsme byli schopni nasměrovat světlo do prostoru, kde to bylo potřeba."
Případová studie autoopravna
"LED trubice s barevnou teplotou 5700K jsou velmi vhodné do naší dílny, kde provádíme např. retuše autolaku."

Realizace

logo CMS
logo ENERGO KD
logo TIVALI
logo WellnessTop
logo SAS
logo ForClean