vyhledávání
 

Reference od zákazníků firmy Valtavalo

Případové studie

"Bankovní prostory se staly po instalaci LED trubice tak svěží a projasněné, že máme pocit, jako bychom prostory rekonstruovali."
"Jako zaměstnanci lékárny jsme byli potěšeni zjištěním, že nám nově instalované LED trubice přinesly v prostoru více světla."
"LED trubice zvýšily komfort v našich prostorech a také v regálech a v chladících boxech je vystavené zboží zobrazeno výrazně lépe."
"Rozhodli jsme se v naší posilovně MyFit Myyrmanni obnovit osvětlení. Pro výměnu jsme vybrali LED trubice G3 firmy Valtavalo. z důvodu energetických úspor a dlouhé životnosti. Efekt nového osvětlení je jasně viditelný a hlavně citelných v ušetřených penězích za spotřebu elektřiny. Úspory získané s novým osvětlením pro nás znamenají více než 80% slevu z celkového účtu za elektřinu."
"Osvětlení v terminálu Vantaa bylo nahrazeno LED trubicemi Valtavalo. K tomuto kroku nás vedly dobré zkušenosti získané z předchozí rekonstrukce osvětlení ve skladu DHL v Turku. V našich prostorech jsme před instalací a po instalaci provedli několik profesionálních maření intenzity osvětlení. Kromě výrazné 60% úspory energie jsme zjistili, že LED trubice dosáhnou o 25% vyšší intenzity osvětlení než standardní zářivky T8, které byly v prostorách původně použity."
"Kromě úspory energie nám LED trubice také snižují potřebu údržby. Elektronické předřadníky byly odstraněny ze svítidel při instalaci LED trubic. Elektronické předřadníky jsou často poruchové a mohou být v důsledku vzniku rizika požárů. Před spuštěním projektu jsme porovnávali nejběžnější LED trubice na trhu a nakonec se rozhodli používat produkty Valtavalo."
"Jsme s osvětlením v nové prodejně velmi spokojeni a také zpětná vazba od zákazníků byla pozitivní. Staré montážní kolejnice nejsou přímo mezi regály a svítidla jsou tak částečně nad policemi. Díky rotačním koncům LED trubice G3, jsme byli schopni nasměrovat světlo do prostoru, kde to bylo potřeba."
"LED trubice s barevnou teplotou 5700K jsou velmi vhodné do naší dílny, kde provádíme např. retuše autolaku."

Realizace

logo CMS
logo ENERGO KD
logo TIVALI
logo WellnessTop
logo SAS
logo ForClean