eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 HIGH POWER
Až 5900 lm !
                 ..a 2krát více světla z jedné led trubice!
emituje světlo bez podprahového blikání
Tu a tam se stane, že potřebujete náhle ještě více světla. Možností máte několik. Přidat do soustavy extra těleso a pořídit další led trubice/zářivky nebo pořídit LED trubice Valtavalo G5 High Power. Jedna led trubice spolehlivě nahradí až dvě zářivky nebo běžné led trubice. Splňuje normu ČSN EN62776 pro rychlou, snadnou a bezpečnou montáž. Založena na extrémně odolné a efektivní koncepci led trubic řady G, nabízí tento model až dvojnásobný výkon, nejvyšší účinnost na trhu a extrémní odolnost. LED trubice Valtavalo jsou kompatibilní se svítidly s magnetickým předřadníkem a jsou také vhodné pro přímý provoz v síti.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5 High Power?

Extrémní odolnost

Vysoký výkon

Více světla snadno a rychle. Stačí vyměnit zářivku/trubici za Valtavalo G5 High Power a máte až dvakrát více světla.
 
Hospodárnost

Hospodárnost

Ekonomická volba pro náročné podmínky. Životnost (83 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech.
 
Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné!
 
Větší pohodlí a vyšší produktivita

Větší pohodlí a vyšší produktivita s osvětlením bez neviditelného/podprahového blikání

Blikání elektrických světel může vést k nesprávnému posouzení nebezpečných situací a být nebezpečné tam, kde je důležité přesně vidět pohyblivé části strojů. Navíc může mít negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, když způsobuje bolest hlavy a stres a je tak obtížnější soustředit se na práci. Světlo bez blikání proto hraje významnou roli při zlepšování pracovních podmínek i při prevenci pracovních úrazů zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
stažení souboru
stažení souboru
Infografika
Související zboží