eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 HIGH TEMP
Valtavalo G5 High Temp - emituje světlo bez podprahového blikání a vyzývá i ty nejnáročnější podmínky!

                                    ..až do +70 ° C !
Schopnost pracovat v širokém teplotním rozmezí (až do +70 ° C), vysoká odolnost vůči vibracím a dlouhá životnost činí z G5 High Temp vynikající volbu pro náročné průmyslové aplikace. Jedinečná mechanická a elektrická konstrukce, vysoce kvalitní komponenty a automatizovaná výroba poskytují každoročně výjimečnou kvalitu osvětlení i v nejnáročnějších podmínkách, nemluvě o světelné účinnosti až 180 lm / W. Pro perfektní instalaci vaší LED trubice G5 High Temp, je k dispozici řada svítidel pro širokou škálu aplikací schopných odolat vysokým teplotám, prachu a dalším kontaminujícím látkám.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5 High Temp?

Extrémní odolnost

Extrémní odolnost

Vysoká odolnost vůči vysokým teplotám (až + 70 ° C) a vibracím. 5 let záruka i při takto vysokých teplotách.
 
Hospodárnost

Hospodárnost

Ekonomická volba pro náročné podmínky. Dlouhá životnost (125 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech.
 
Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné!
 
Větší pohodlí a vyšší produktivita

Větší pohodlí a vyšší produktivita s osvětlením bez neviditelného/podprahového blikání

Blikání elektrických světel může vést k nesprávnému posouzení nebezpečných situací a být nebezpečné tam, kde je důležité přesně vidět pohyblivé části strojů. Navíc může mít negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, když způsobuje bolest hlavy a stres a je tak obtížnější soustředit se na práci. Světlo bez podprahového blikání proto hraje významnou roli při zlepšování pracovních podmínek i při prevenci pracovních úrazů zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
stažení souboru
stažení souboru
Infografika
Související zboží