eshop
 
LED trubice Valtavalo® G6 High CRI
Vyměnitelný zdroj světla vyrobený ve Finsku.

VÝMĚNA KOMBINOVANÁ S VYSOKÝM PODÁNÍM BAREV
Index podání barev (CRI) jde ruku v ruce s teplotou barev při výběru správného osvětlení pro vaši aplikaci. Vysoké CRI 90+ oživuje skutečné barvy.
Index podání barev ukazuje, jak dobře světelný zdroj reprodukuje barvy. Měří se na stupnici 1-100, přičemž 100 je nejpřirozenější. Čím vyšší je hodnota CRI nebo Ra, tím lepší je výkon barevného podání svítidla nebo světelného zdroje, jinými slovy, tím přesněji odráží skutečnou barvu objektu. Světlo s CRI 80 nebo vyšším je považováno za kvalitní a je obvykle vnímáno jako zcela přirozené, přesto vyšší CRI 90+ oživuje skutečné barvy.
Index podání barev (CRI) jde ruku v ruce s teplotou barev při výběru správného osvětlení pro vaši aplikaci. Vysoký index podání barev se stává důležitým při osvětlování prostor, kde je zásadní zážitek z věrných a přirozených barev. Mezi takové prostory patří obchody s oblečením, oddělení ovoce a zeleniny, prodejny automobilů, muzea a umělecké galerie a nemocnice, abychom zmínili alespoň některé. Vyšší CRI obvykle znamená velké kompromisy mezi světelným výkonem a vysokým podáním barev. Nová řada produktů Valtavalo High CRI nedělá kompromisy, ale kombinuje vysokou účinnost s vysokým podáním barev.

Proč vybrat Valtavalo® G6 High CRI?

Vysoká kvalita

Vysoké barevné rozlišení

Světlo s CRI 80 nebo vyšším je považováno za kvalitní a je obvykle vnímáno jako zcela přirozené, přesto vyšší CRI 90+ oživuje skutečné barvy. Valtavalo High CRI produkuje světlo dobré kvality s CRI 92.
 
Vysoká účinnost

Vysoká účinnost

Světelný zdroj Valtavalo High CRI LED kombinuje vysoké podání barev a vysokou světelnou účinnost.
 
Hospodárnost

Světlo bez blikání

LED trubice s vysokým CRI vytváří kvalitní světlo bez blikání. Splňuje požadavky nové směrnice o ekodesignu o blikání.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Světelné zdroje LED s vysokým CRI jsou vyráběny ve vlastní továrně Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
Infografika
Související zboží