eshop
 
LED trubice Valtavalo® G5 NARROW BEAM
Účinné osvětlení pro vysoké nebo úzké prostory (8-13 m)

LED trubice s vyzařovacím úhlem 45°

Vynikající volba pro osvětlení vysokých skladovacích prostor a regálových uliček. Úzká distribuce světla zajistí, že se vaše světlo nebude ztrácet vysoko v regálech, ale bude v o to větší intenzitě přesně tam, kde ho skutečně potřebujete.

Led trubice jsou snadno vyměnitelným úsporným světelným zdrojem a vy ho díky naší technologii můžete využívat v ještě větších výškách, než tomu bylo doposud. Čím vyšší je osvětlovaný prostor, tím užší je doporučený vyzařovací úhel, čímž se maximalizuje množství světla. Vyměnitelný světelný zdroj lze instalovat přímo na většinu stávajících svítidel T8 s magnetickým předřadníkem. Nejlepšího výsledku však dosáhnete, pokud se světelný zdroj použije společně s minimalistickým svítidlem Teva, které umožňuje použít 2–3 trubice v jednom svítidle, v závislosti na konkrétních světelných potřebách.

Svítidlo s vyměnitelným světelným zdrojem je ekologické a vysoce kvalitní řešení, které šetří peníze i přírodu. Náklady na údržbu jsou podstatně sníženy, protože osvětlení lze snadno modernizovat pouhou výměnou světelného zdroje ve svítidle.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® G5 Narrow Beam?

Hospodárnost

Hospodárnost

Ekonomická volba pro náročné podmínky. Životnost (83 000 hodin) a špičková kvalita zajišťují výrazné úspory nákladů na údržbu, zejména v těžko přístupných místech.
 
Vysoká kvalita

Vysoce kvalitní vyměnitelný LED světelný zdroj

Co obvykle děláte, když vám odejde svítidlo? Potřebujete vyměnit celé svítidlo nebo v nejhorším případě, pokud již na trhu nenajdete zcela identická LED svítidla, provést celkovou rekonstrukci osvětlení. Co kdybyste však mohli provést rekonstrukci jednoduše, pouhou výměnou LED trubic za nové? Rychlé, snadné a hospodárné!
 
Větší pohodlí a vyšší produktivita

Větší pohodlí a vyšší produktivita s osvětlením bez neviditelného / podprahového blikání

Blikání elektrických světel může vést k nesprávnému posouzení nebezpečných situací a být nebezpečné tam, kde je důležité přesně vidět pohyblivé části strojů. Navíc může mít negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, když způsobuje bolest hlavy a stres a je tak obtížnější soustředit se na práci. Světlo bez blikání proto hraje významnou roli při zlepšování pracovních podmínek i při prevenci pracovních úrazů zejména v průmyslových oblastech.
 
Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrábí se na plně automatizované výrobní lince ve vlastním výrobním závodě společnosti Valtavalo ve Finsku.
 
Články
Ke stažení
stažení souboru
Infografika
Související zboží