eshop
 
Profesionální LED trubice Valtavalo® E4 Regular
LED trubice Valtavalo® E4 Regular zajistí světlo bez blikání s vysokou účinností.
Životnost 64 000 hodin, 5 let záruka.
LED trubice Valtavalo® E4 Regular je nejnovější přírůstek do řady Valtavalo® E. Poskytuje světlo bez blikání s vysokou účinností. Nabízí špičkový výkon a cenově výhodné řešení pro aplikace v běžných provozních podmínkách, například v kancelářích a dalších standardních obchodních zařízeních.
Světlo bez blikání hraje významnou roli při zlepšování pohody při práci a také při prevenci pracovních úrazů, zejména v průmyslových oblastech. Blikání může být viditelné, ale i kdyby by bylo lidskému oku neviditelné, nezůstalo by bez povšimnutí sítnice a mozku.
LED trubice Valtavalo E4® poskytuje vysoce kvalitní světlo bez blikání s procentem blikání < 3 %, čímž splňuje požadavky směrnice o ekodesignu, která vstoupila v platnost v roce 2021.

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® E4 Regular?

nejnižší náklady

Skvělá hodnota za vaše peníze

Díky své životnosti 64 000 hodin a konkurenceschopné ceně nabízí E4 skvělou hodnotu za peníze a zajišťuje krátkou návratnost investice.
dlouhá životnost

Světlo bez blikání

Světlo bez blikání hraje významnou roli při zlepšování pohody při práci. Bylo zjištěno, že blikání elektrických světel má negativní vliv na pohodu a zdraví lidí, způsobuje bolesti hlavy a stres na mozek a ztěžuje soustředění na práci. Blikání může být viditelné, ale i kdyby bylo lidskému oku neviditelné, nezůstalo by bez povšimnutí sítnici a mozku. Valtavalo E4 poskytuje vysoce kvalitní světlo bez blikání s procentem blikání < 3 %, čímž splňuje požadavky směrnice o ekodesignu, která vstoupila v platnost v roce 2021.
světlo bez blikání

Bezpečné světlo

Valtavalo E4 splňuje bezpečnostní normu pro dvoupaticové LED trubice IEC62776, která zaručuje, že přechod ze zářivky na LED trubici bude proveden bezpečně. Skleněná trubice je chráněna proti rozbití plastovým povlakem. E4 vydává velmi málo tepla a nevyzařuje žádné UV světlo.
vyrobeno ve finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve vlastních výrobních závodech společnosti Valtavalo ve Finsku podle normy EN 62776.
Články
Ke stažení
Stažení souboru
Infografika
Související zboží