eshop
 
Potravinářská LED trubice Valtavalo® E3+

Vyměnitelný zdroj světla s netříštivou skleněnou konstrukcí. Vynikající volba do prostor spadajících do segmentu potravinářského průmyslu.

Životnost 64 000 hodin, 5 let záruka.
LED trubice E3 Plus nabízí tradiční skleněný tvar s netříštivou plastickou povrchovou úpravou, který byl vylepšen výkonnějšími LED čipy, se světelným tokem až 3 700 lm. Nabízí tak špičkový výkon a nákladově efektivní řešení pro aplikace v obecných provozních podmínkách, například v kancelářích a dalších standardních podnikových zařízeních. Jeho nerozbitný skleněný rám je také ideální pro místa, kde rozbití světla může narušit způsob využití prostoru, například v prostorech sloužících k výrobě potravin.

LED trubice E3 + se vyrábějí na plně automatizované výrobní lince ve vlastní továrně společnosti Valtavalo. Aby byla zajištěna jednotná kvalita a spolehlivost, každá LED trubice prochází automatickým a vícestupňovým testem elektrických a světelných vlastností. Naši klienti tak mohou mít jistotu excelence produktů.

LED trubice E3 + jsou vyráběny podle mezinárodního standardu pro LED trubice EN62776, který zajišťuje upgrade na nejnovější světelnou technologii jednoduše výměnou starých trubic za nové trubice, aniž by bylo nutné vyměnit celá svítidla. Rychlé, snadné a nákladově efektivní!

Proč vybrat LED trubice Valtavalo® E3+?

nejnižší náklady

Vysoká hodnota za vaše peníze

Cenově výhodné řešení pro osvětlení všeobecných provozních podmínek: snížené provozní náklady díky nízké spotřebě energie a nízkým nákladům na údržbu.
dlouhá životnost

Dlouhá životnost

Životnost E3 je 64,000 hodin (L70B50 / Ta 25 °C) – delší než u jiných konkurenčních LED trubic v segmentu a kompatibilní s LED trubicovou normou ČSN EN 62776. Životnost je také 4krát delší než životnost běžných zářivek.
vyrobeno ve finsku

Vyrobeno ve Finsku

Vyrobeno ve vlastním výrobním závodě Valtavalo, za použití nejmodernější automatizace
světlo bez blikání

Bezpečnější světlo

LED trubice Valtavalo® E3+ je v souladu s bezpečnostním standardem pro dvoupaticové LED trubice IEC62776. Splnění normy zaručuje, že přechod ze zářivkových trubic na LED trubice je bezpečný. E3 generuje minimální množství tepla a žádné UV záření.
prvotřídní kvality

Prvotřídní kvalita

Jednotnou prémiovou kvalitu a spolehlivost zajišťuje automatická výroba a komplexní testování během výrobního procesu. Výrobní proces Valtavalo je certifikován dle normy řízení jakosti ISO 9001.
Články
Ke stažení
Stažení souboru
Infografika
Související zboží